NÁŠ TIP: SKVĚLÁ PODLOŽKA POD KARTY!

Contraband

 
Akce Tip Efekt lupa
  • 1 z 12
 

Karty obestřené tajemstvím

Dostupnost Skladem (2 ks)
299 Kč    
Značka USPCC
Kategorie Exkluzivní karty
 

Opravdu velmi propracovaný balíček - žádný detail nebyl ponechán bez povšimnutí! ;)

Propracovanost celého balíčku lze vytušit již z krabičky, na které se nachází celá řáda mnohdy skrytých detailů a vystupujících prvků.

Karty byly inspirovány skrytými společenstvími a konspiračními teoriemi - tedy hypotézami, ve kterých jejich autoři vysvětlují události jako výsledek spiknutí určité skupiny lidí, která není veřejnosti známa, a která obvykle sleduje nějaký svůj tajný záměr (obykle jsou takovými skupinami vlády, mocné nadnárodní korporace, náboženské skupiny, nebo dokonce mimozemské civilizace).

Ať už jsou konpirační teorie pravdivé, nebo ne, jedno je jisté - tyto karty si zamilujete! ;)

Balíček obsahuje oboustrannou kartu pro karetní triky ;)

Recenze

Hmotnost 0.111 kg

Recenze


Přidat hodnocení
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 21.3.2018
Absolutní spokojenost ! Balíček přišel velice rychle a v dokonalém stavu. Co se týče provedení karet samotných, tak krabička je hezky detailně propracovaná a karty taktéž. Kvalita karet je špičková, žádné výtky nemám. Rozhodně kupujte, vyplatí se to !
5
JJ Avatar autora | 13.6.2017
Zdravím, zakoupil jsme si tento balíček karet a musím říct, že jsou úžasné. Krabička je opravdu velice propracovaná a karty v super kvalitě. S kartami MONARCHS PLAYING CARDS, které jsme si zakoupil v tomto obchodě patří mezi moje nejoblíbenější.
5
MK Avatar autora | 28.2.2017
Zdravím, rozhodl jsem se tento propracovaný balíček trošku popsat a ohodnotit. Co se týče krabičky, tak ta je velice, ale velice propracovaná - již lze vytušit už z obrázků, krabička je vyplněná krásnou, lesklou zlatou barvou. Zkrátka - krabička je vynikající, jsou zvoleny i pěkné fonty a kombinace černé s zlatou se mi opravdu na této krabičce líbí. Dále můžeme přestoupit ke kartám, ty jsou taktéž poupraveny, a vypadají skvostně, jsou upraveny fonty a obrázkové karty, a všechny čtyři esa. Pozadí karet je černé na bíle ploše, vypadá stejně, jako zadní strana krabičky, akorát je v černém provedení, místo zlatého. Tuto krabičku hodnotím celkově velice kladně, nemám žádné námitky, zkrátka tento balíček je bombastický, nemám co dodat. Zatím je to má nejlepší koupě, co se týče balíčku karet. Karty krásně kloužou, a je to prostě paráda, tímto se zatím loučím. ;-) Kdyby jste se chtěli dozvědět více, doporučuji se podívat na nějaké videa na youtube.