NÁŠ TIP: SKVĚLÁ PODLOŽKA POD KARTY!

Hellions - ďábelské karty + naskladnění zboží!

Pokud máte rádi "temnou stranu síly," pak vás určitě zaujmou karty Hellions, které jsou skutečně ďábelské.

Tématiku prozradí již pouhý letmý pohled na ďábelsky rudou krabičku, na jejíž přední straně je vyrýsovaný pekelně vyhlížející špičatý ocas.

Zadní strana karet je opravdu nesmírně bohatá na detaily - posuďte sami z fotografií - a je na ní celá řada mystických, magických symbolů.

Zajímaví jsou též Žolíci - na jednom z nich máme brko namočené do krvavého inkoustu, a na druhém je pak smlouva sepsaná krví... z detailů textu na smlouvě se pak dozvíme, že se jedná o upsání duše Ďáblu.

V balení najdeme též oboustrannou hrací kartu, která se jistě bude hodit pro karetní triky, a dále další speciální kartu navíc s temně rudou čertovskou dlaní - že by se i s touto kartou dal vymyslet nějaký zajímavý karetní trik? ;)

Karty Hellions stojí za zhlédnutí - podívejte se na ně zde.

Naskladnění zboží

V průběhu týdne jsme naskladnili hned několik velmi zajímavých a populárních balíčků, které nebyly nějakou dobu dostupné.

Jedná se o originální karty Mechanic s velmi působivým animovaným pozadím, které má patřičný "WOW" efekt.

Třešničkou na dortu je pak to, že jsou označené, takže je možné karty rozeznat již při pohledu na zadní stranu.

Dalším balíčkem, který se v nabídce objevil po delší době, je Bicycle GOLD Standard.

Ty sice na první pohled vypadají jako klasické karty Bicycle, avšak díky několika vylepšením se s kartami lépe manipuluje, a mají i delší životnost.

No a abyste měli pro vaše kouzlení vhodný povrch, a karty vám vydržely co nejdéle, máme opět v nabídce stylovou kouzelnickou podložku se čtyřmi esy ;)