NÁŠ TIP: SKVĚLÁ PODLOŽKA POD KARTY!

HVĚZDNÉ VÁLKY: SKVĚLÉ KARTY STAR WARS! | RECENZE

Hvězdné války jsou fenoménem již od roku 1977.

Nyní máte možnost se do tohoto legendárního světa přenést kdykoliv a kdekoliv, a to s balíčky Star Wars Dark Side (Temná strana) a Star Wars  Light Side (Světlá strana).

Oba balíčky zaujmou neobyčejným důrazem na detaily, kterými jsou tyto karty doslova protkané.

Pohledem na krabičku Dark Side se přemístíte přímo do oken imperiálního trůnního sálu se symboly Galaktického Iméria a Prvního řádu v každém rohu.

Design červené zadní strany je plný detailů - od Hvězdy smrti po První řád, či Sithské a Imperiální symboly. Ve středu se nachází opakující se vzor stíhaček TIE, na obou stranách je pak světelný meč Darth Vadera.

Karty Light Side jsou v krabičce se zářivou modrou fólií v kombinaci s průhlednou reflexní fólií, která vytváří iluzi okna kokpitu hvězdné lodi Millennium Falcon.

V designu modré zadní části najdete nespočet detailů - od R2-D2 po symbol Alliance. Střed tvoří opakující se vzor stíhačky X-wing starfighters se světelnými meči na bočních stranách.

Oba balíčky obsahují sadu 12 obrázkových karet, s postavami Světlé a Tmavé strany. Na každé obrázkové kartě se tak setkáme s oblíbenými postavami celé ságy. Na Světlé straně např. Leia Organa, Han Solo, či Luke Skywalker, na Temné straně např. Darth Vader, Imperátor či Kylo Ren.

Samotné karty jsou vyráběny v USA - tištěné na papíře certifikovaném FSC pocházejícím z udržitelných lesů, tiskařských barev a laminátů na bázi škrobu.

Karty najdete ZDE.

Recenze