NÁŠ TIP: SKVĚLÁ PODLOŽKA POD KARTY!

Mirage V3 Eclipse Edition

Karty Mirage, které pocházejí z autorského pera známého flourishera Patricka Kuna, jsou skvělým balíčkem, který v sobě kombinuje to nejlepší pro cardistry, a zároveň i pro kouzlení.

Balíček, který byl vyrobený Thaiwanskou firmou Legends playing cards company, byly vytištěny na zcela novém Cardistry papíře, který je krásně měkký a pružný již při prvním použití karet.

Zadní strana je přizpůsobena pro flourishe, a udělá radost i kouzelníkům - je v ní totiž ukrytý důmyslný systém značení - na krabičce je odkaz, který vás zavede na názorné vysvětlení značení, a také vám dá inspiraci na jeden velmi efektní karetní trik, který můžete s označeným balíčkem dělat.

Značení je velmi dobře skryto, a zároveň není lehce odhalitelné divákem, a to ani po opravdu blízkém prozkoumání - jeho správné přečtení vyžaduje čas a trénink (vysvětlení značení je v angličtině, českou verzi vysvětlení již připravujeme, a objeví se brzy na našem YouTube kanále).

Tyto karty jsou tak ideální pro všechny, kteří hledají balíček pro kouzlení a flourishe, a jako bonus pak budete mít balíček s velmi dobře ukrytým systémem značení.

Karty najdete zde.