NÁŠ TIP: SKVĚLÁ PODLOŽKA POD KARTY!

Nové Memento Mori, Cardistry playing cards a Sleepers V2!

Ani v horkém červenci si nedáváme pauzu a do nabídky přidáváme stále nové a nové balíčky! ;)

Tentokráte je nová edice velmi povedených karet Memento Mori, vychytané karty na flourishe Cardistry playing cards, a také Sleepers Insomniac!

Memento Mori Blue

Původní Memento Mori je celosvětově jeden z nejpopulárnějších balíčků.

Modrá edice představuje vítaný svěží vánek a oživení této legendy.

Memento mori (latinsky pamatuj na smrt; pamatuj, že jsi smrtelný) je mravní zásada, často citovaná ve středověku a raném novověku, jež upozorňuje člověka, aby nikdy nezapomínal na svou pomíjivost a připravoval se na smrt.

Zároveň jde o umělecký motiv, založený na ztvárnění smrti a smrtelnosti a ve výtvarném umění často využívající symboly jako lidská kostra a její části (smrt) nebo přesýpací hodiny (krátkost času).

Jednoduchá a designově čistá krabička s ostrými vystupujícími prvky dodává kartám na výjimečnosti, a stejně tak i ostatní karty jsou zcela výjimečné a navržené exkluzivně pro tento balíček.

Jedná se zkrátka o luxusní balíček, který bude krásným doplňkem jakékoliv karetní sbírky.

Karty najdete zde.

Cardistry playing cards

Flourishe, vějíře, karetní vodopády... jedním slovem cardistry.

Pokud se věnujete cardistry, dříve nebo později začnete uvažovat o nějakém balíčku, který by dal vašim dovednostem co nejvíce vyniknout.

Cardistry playing cards byly navrženy speciálně pro cardistry - jejich výrazný, barevný design založený na ostrých geometrických prvcích zaujme na první pohled, strhne na sebe pozornost a speciálně navržený design vaše flourishe posune minimálně o level výše.

Jedná se o limitovanou edici - vyrobeno bylo pouze 5000 kusů tohoto úžasného balíčku!

Karty najdete zde.

01

Sleepers Insomniac

Karty Sleepers zaujmou jednoduchým, čistým, originálním designem a velmi vysokou kvalitou zpracování.

Slovo Insomniac by se dalo do čestiny přeložit jako nespavec, nebo člověk trpící nespavostí - možná z tohoto důvodu byly karty obohaceny o zajímavé citáty, které si mohou nespavci číst po nocích ;)

Design těchto karet se celý dotýká právě spánku - dne, noci, světla a tmy.

Balíček se velmi povedl svým zpracováním - karty jsou velmi tenké, a dobře se s nimi zachází již od začátku jejich používání.

Výborné karty do sbírky, či na cardistry.

Karty najdete zde.

sleepers-01