NÁŠ TIP: SKVĚLÁ PODLOŽKA POD KARTY!

NOVINKY: Lost Spirit & DREAM

Tento týden se v naší nabídce objevily dva zajímavé balíčky - Lost Spirit a Dream Recurrence Reverie - pojďme si je blíže představit.

Lost spirit

Lost spirit je opravdu zajímavým balíčkem, který je plný tajemství, a zároveň i temnoty.

Jeho autoři si pohrávají s myšlenkou, jestli i balíček karet má svoji vlastní duši... a pokud ano - ztratí ji, jakmile se dostane z vašich rukou?

Odpověď na tuto otázku se asi nikdy nedozvíme... v kartách Lost spirit však můžeme nalézt spoustu zajímavých prvků, počínaje propracovaným vzhledem zadní strany balíčku, přes zajímavý design obrázkových i číselných karet.

S tímto balíčkem skutečně zakusíte atmosféru tajemna a mystiky!

O kvalitní výrobu se postaral Thaiwanský výrobce - s kartami se velmi dobře manipuluje, mají kvalitní povrchovou úpravu pro jejich lepší klouzavost (tzv. finish), a jsou příjemně pružné.

Balíček najdete ZDE.

Ukázka balíčku

 

Dream Recurrence Reverie

Balíček Dream se zabývá sněním - nalézáním neznámého ve známém a známého v neznámém... ale co je vlastně sen a co je skutečnost? Proč se nám vracejí sny a proč v nich vidíme známá místa, která neznáme, a zažíváme známé situace, které jsme nikdy nezažili?

Tyto karty vám sice odpověď na tyto otázky neposkytnou, i tak se ale balancuje na hraně reálna a vysněného nereálna - esové symboly, které zdánlivě vypadají trojrozměrně, ikdyž nejsou, netradičně vyhlížející Žolíci, i propracované číselné a obrázkové karty stojí za povšimnutí - a kdo ví, třeba se s nimi setkáte později i ve svých snech.

  • Vyrobeno v USA fimou United States Playing Card Company
  • Magic finish, kvalitní papír Bicycle Crushed Stock

 

Kazdy najdete ZDE.

Ukázka balíčku