NÁŠ TIP: SKVĚLÁ PODLOŽKA POD KARTY!

Novinky: Odyssey, FrostBite, Phantom, Banshees Advanced, Masters

Nabídka karet na našem e-shopu se rychle rozrůstá.

Dnes si představíme další nové balíčky, které se hlásí o vaši pozornost.

Odyssey

Krásné karty Odyssey minimalistického designu si vás získají svojí jednoduchostí a přímočarostí.

Balíček byl inspirovaný vesmírem, a kromě minimalistického designu zaujme též zajímavě pojatými obrázkovými i číselnými kartami.

Balíček je jako stvořený pro cardistry a různé manipulace - o výrobu se postarala thaiwanská firma Hanson Chien Production Company, která má s výrobou karet pro cardistry velmi bohaté zkušenosti.

Balíček najdete zde.

Trailer

 

Frostbite

Karty Frostbite jsou originální karty založené na geometrickém designu, které se perfektně hodí pro cardistry.

Vytištěné firmou The Hanson Chien Production Company (HCPC) na Thaiwanu, která má s výrobou cardistry balíčků bohaté zkušenosti.

Výrobní proces podléhá striktní kontrole kvality, a pro výrobu karet byl použitý kvalitní papír z Německa - German Koehler playing card stock - se speciální povrchovou úpravou (finishem) pro nekompromisní vlastnosti při různých manipulacích.

Balíček najdete zde.

Banshees Advanced

Banshees jsou skvělé karty, které jsou určené pro házení, např. na terč, nebo klidně i jiné cíle - po důkladném tréningu budete schopni po hodu kartou rozdělit třeba i banán, nebo jiné ovoce.

Karty vždy vynikaly skvělou odolností, a byly specifické i tím, že při správně provedeném hodu ve vzduchu vydávaly svištivý zvuk.

Nyní se na trh dostává balíček Banshees Advanced, který přináší kromě vylepšeného vzhledu ještě větší odolnost, a karty jsou navíc při házení ještě více slyšet.

Balíček najdete zde.

Trailer

 

Phantom playing cards

Balíček Phantom působí tak trochu tajemným, až mystickým dojmem.

Karty jsou temněji laděny, a zaujmou zejména povedenými Žolíky i Esem pikovým.

Velmi dobře se hodí pro kouzlení - číselné i obrázkové karty jsou klasického vzhledu, takže se v nich diváci snadno orientují.

Potěší i přítomnost dvou nejpoužívanějších kouzelnických karet - v balíčku je oboustranná i prázdná karta.

Balíček najdete zde.

Bicycle Masters Edition

Masters jsou edicí karet Bicycle pro náročné.

Kromě Esa pikového vypadají stejně, jako Bicycle Standard, jsou však vyrobeny tak, aby vydržely déle - autoři uvádějí, že karty vyrží až 7x déle, než standartní karty Bicycle, než se dostaví známky opotřebení.

Karty najdete zde.

Toto byla pro zatím poslední novinka.

Všechny tyto balíčky jsou se vyznačují vysokou kvalitou, a každý si z nich vybere přesně to, co potřebuje, a co se mu líbí ;)