NÁŠ TIP: SKVĚLÁ PODLOŽKA POD KARTY!

Novinky: Star Wars, Asteroid a Black and Gold

Nově jsme na našem e-shopu přivítali hned trojlístek zajímavých novinek, které určitě stojí za pozornost!

Mezi navinkami najdeme propracované karty ze světa Hvězdných válek - Star Wars Playing cards, vesmírné karty Bicycle Asteroid, nebo třeba luxusně vypadající balíček Bicycle Black and Gold.

Na všechny novinky se nyní podíváme blíže.

Star wars playing cards

Hvězdné války jsou fenoménem již od roku 1977.

Nyní máte možnost se do tohoto legendárního světa přenést kdykoliv a kdekoliv, a to s balíčky Star Wars Dark Side (Temná strana) a Star Wars  Light Side (Světlá strana).

Oba balíčky zaujmou neobyčejným důrazem na detaily, kterými jsou tyto karty doslova protkané.

Pohledem na krabičku Dark Side se přemístíte přímo do oken imperiálního trůnního sálu se symboly Galaktického Iméria a Prvního řádu v každém rohu.

Design červené zadní strany je plný detailů - od Hvězdy smrti po První řád, či Sithské a Imperiální symboly. Ve středu se nachází opakující se vzor stíhaček TIE, na obou stranách je pak světelný meč Darth Vadera.

Karty Light Side jsou v krabičce se zářivou modrou fólií v kombinaci s průhlednou reflexní fólií, která vytváří iluzi okna kokpitu hvězdné lodi Millennium Falcon.

V designu modré zadní části najdete nespočet detailů - od R2-D2 po symbol Alliance. Střed tvoří opakující se vzor stíhačky X-wing starfighters se světelnými meči na bočních stranách.

Oba balíčky obsahují sadu 12 obrázkových karet, s postavami Světlé a Tmavé strany. Na každé obrázkové kartě se tak setkáme s oblíbenými postavami celé ságy. Na Světlé straně např. Leia Organa, Han Solo, či Luke Skywalker, na Temné straně např. Darth Vader, Imperátor či Kylo Ren.

Samotné karty jsou vyráběny v USA - tištěné na papíře certifikovaném FSC pocházejícím z udržitelných lesů, tiskařských barev a laminátů na bázi škrobu.

Karty najdete ZDE.

Bicycle Asteroid

Asteroidy tajemná vesmírná tělesa, které se volně potulují křížem krážem širým vesmírem.

Občas se stane, že se takový asteroid zatoulá a střetne se s nějakou planetou... i naši planetu střet s jedním takovým asteroidem v daleké minulosti poznamenal, a nezbývá než doufat, že se nám podobný střet ještě na delší dobu vyhne.

I tak se ale jedná o fascinující vesmírné objekty, jejichž neobvyklou krásu a tajemnost se autorům tohoto balíčku podařilo přenést na povrch těchto hracích karet.

Embosovaná krabička se stříbrnou fólií zobrazuje asteroid vstupující do planetární atmosféry - je tedy patřičně rozpálený, a již se z něj pomalu odlamují menší kousky.

Zadní i přední strana karet je černá, a díky tomu krásně vyniknou barevné ohnivé prvky, které najdeme zajména na zadní straně.

Karty jsou vyrobené v USA firmou United States Playing Cards Company.

Karty najdete ZDE.

Bicycle - Black and Gold

Klasické karty Bicycle v novém, elegantním provedení!

Černo-zlatá barevná kombinace působí luxusně a elegantně zároveň.

Balíček zaujme na první pohled svojí krabičkou, která je skutečně velmi výrazná díky použití blyštivé zlaté fólie.

I přes svůj klasický design jednotlivé karty vyniknou díky barevné úpravě a použití metalického inkoustu.

Karty najdete ZDE.