NÁŠ TIP: SKVĚLÁ PODLOŽKA POD KARTY!

NOVINKY: Zone & Pythagoras

Jak jste si již možná všimli, nedávno nám do nabídky e-shopu přibyla dvojice zajímavých novinek - balíčky Zone a Pythagoras.

Pojďme se na ně podívat trošičku blíže.

Zone playing cards

Zone playing cards byly navrženy pro cardistry, a je to znát na každém kroku.

Upoutá už krabička - myslíte, že se na krabičce nedá vymyslet nic extra? Pak vás tento balíček mile překvapí - krabička nejen, že skvěle vypadá, ale navíc ji lze netradičně otevřít z obou stran.

Černo-smaragdová barevná kombinace je velmi moderní a poutavá - na kartách je zkrátka vidět, že se jedná o promyšlený design, který zaujme už na první pohled.

Zadní strana dodá flourishům nový rozměr - nicméně ani strana přední ochuzena nebyla - všechny obrázkové a číselné karty byly do detailu promyšlené a navržené speciálně pro tento balíček.

O kvalitu výroby se postaral tradiční výrobce - americká firma U.S. Playing cards company.

Poutavý design, kvalita zpracování, zaměření na cardistry - tyto karty jsou zkrátka sázka na jistotu!

Karty najdete zde.

Trailer

 

Pythagoras

Jak zní Pythagorova věta?

Ne, nebojte, nebudeme vás trápit zkouškou z geometrie - zejména zadní strana těchto karet je však založena na poutavém, jednoduchém, geometrickém designu - pokud se vám tedy líbí přesnost a určitá dávka minimalismu, tyto karty jsou přesně to, co hledáte!

Design karet je univerzální, a hodí se tak jak pro cardistry, tak pro kouzlení - vzhled číselných i obrázkových karet byl sice pozměněn, avšak základní prvky byly zachovány, takže se diváci při kouzlení v kartách snadno zorientují.

  • Vyrobeno v USA firmou United States Playing cards company
  • Limitovaná edice - vyrobeno pouze 3.000 kusů
  • Jednoduchý minimalistický design
  • Hodí se jak pro cardistry, tak pro kouzlení

 

Karty najdete ZDE.

Ukázka karet