NÁŠ TIP: SKVĚLÁ PODLOŽKA POD KARTY!

Papilio: Krása motýlů - Nové karty v nabídce!

Dnes jsme pro vás jednak naskladnili některé produkty, které byly chviličku vyprodány, jako například černé podložky se čtyřmi Esy, karty Vintage, či ochranu pro vaše karty Cardistry Bag, a zároveň jsme do nabídky přidali dvojici krásných balíčků Papilio.

Papilio V2

Papilio jsou zajímavým, elegantním balíčkem, který zároveň pamatuje i na kouzelníky.

Karty jsou 100% své - kromě krabičky a pozadí byly oproti klasickým kartám předělány také obrázkové i číselné karty - ty se však standartnímu vzhledu přibližují natolik, že jsou diváky při kouzlení s kartami snadno rozpoznatelné.

A právě kouzelníky jistě potěší přítomnost dvou nejpoužívanějších kouzelnických karet - v balení najdeme jak oboustrannou, tak i prázdnou kartu.

Karty se inspirovaly velice křehkým živočichem, kterým je motýl - zadní strana karet je v podstatě složena z motivů motýlých křídel, na dvojici identických Žolíků můžeme vidět motýlí larvu.

Pomyslnou třešničkou na dortu je překrásné Eso pikové, na kterém by použitý metalický inkoust.

Karty najdete zde.

Papilio V3

Papilio V3 je krásný, elegantní balíček karet.

Karty jsou laděný do světle modré, až smaragdové barvy, která byla inspirována barvou křídel motýla, který je známý jako Papilio Ulysses - tento motýl může sice vypadat na první pohled nenápadně, pokud je v klidu a křídla má v uzavřeném stavu, po jejich rozevření však uvidíte krásnou modravou barvu, kterou byl inspirovaný tento balíček - motýla můžete vidět i na jednom z videí v detailu produktu.

Čistý světlý design v kombinaci s motivem motýlů a motýlých křídel vytváří skutečný dojem elegance a luxusu, díky kterému budetemít pocit, že v ruce držíte skutečně vyjímečný balíček.

Karty najdete zde.