NÁŠ TIP: SKVĚLÁ PODLOŽKA POD KARTY!

Povánoční novinky - nové karty!

Vánoce jsou již sice za námi, ale to rozhodně neznamená, že by se nabídka karet na Magicworldu nerozšiřovala - právě naopak!

Obvykle se snažím všechny novinky ukázat hned na videu, což momentálně není bohužel možné kvůli přetrvávající rýmičce ;)

Vystačit si tedy prozatím budeme muset pouze s popisem a obrázky, ale videopohledy na sebe nenechají dlouho čekat!

Bicycle Nocturnal

Zřejmě nejvýraznější novinkou v nabídce je balíček Bicycle Nocturnal.

Karty byly inspirovány nocí, ale barvy jim ani tak rozhodně nechybí! ;)

Výrazné barvy na tmavém pozadí krásně září, a vytvářejí tak efektní podívanou - posuďte sami z obrázků na stránce karet.

Mechanic deck VR2

Pozadí karet se skládá ze soustavy různých ozubených kol a řetězů - to samo o sobě je zajímavý motiv, avšak to nejzajímavější si pro nás autoři teprve přichystali - celou tuto složitou mechanickou soutavu totiž můžete sami ve svých rukou oživit!

Vše přivedete k životu pouhým "projetím" celého balíčku - viz. ukázka ve videu na stránce karet.

Příjmným bonusem je pak to, že autoři nezapomněli do balíčku přibalit oboustrannou kartu pro kouzlení...třešničkou na dortu je, že balíček je označený, takže při znalosti způsobu značení můžete rozeznat každou kartu ze zadní strany (návod na způsob značení karet naleznete v angličtině taktéž na stránce karet).

Contraband

Balíček Contraband zřejmě netřeba dlouze představovat - jedná se o propracovaný balíček z dílny autorů Theory11, kteří do balíčku ukryli celou řadu netušených detailů a tajemství, která budete postupně odhalovat ;)

Karty můžete zakoupit zde.

Věřím, že se vám povánoční novinky budou líbit! ;)

Zároveň jsme doplnili zásoby nekterých balíčků, jako např. již dříve vyprodaný balíček Darkfall.