NÁŠ TIP: SKVĚLÁ PODLOŽKA POD KARTY!

Tesselatus, RAVN, Bicycle Black - další novinky!

Tesselatus

Tessellatus je moderním balíčkem karet pro Cardistry.

Zaujmou živými barvami, kompletně přepracovanými číselnými a obrázkovými kartami, či bezrámečkovým designem zadní strany, díky kterému karty vypadají zajímavě při jakémkoliv rozložení, či vějíři.

O kvalitní výrobu se postaral tradiční výrobce USPCC, který karty vytiskl na podkladě Bicycle Crushed Stock (= velmi tenké karty), jako povrchová úprava byl vybrán kvalitní Linoid Finish, známý např. z karet Tally Ho - tato kombinace vás uchvátí!

Dodejte svým flourishům tu pravou šťávu s těmito precizními kartami, založenými na efektním, barevném, geometrickém designu!

Karty najdete zde.864-13

RAVN PURPLE HAZE

Karty vyrobené firmou Cartamundi se prokázaly svojí vysokou kvalitou - stejná firma je výrobcem např. velmi oblíbených karet Butterfly, či cardistry karet TOUCH Origin.

Dnes vám stejný výrobce přináší velmi povedené karty, které zaujmou povedenou krabičkou, propracovanou zadní stranou, stejně tak jako propracovaným Esem pikovým.

Karty samotné se nesou ve standartním duchu, takže se skvěle hodí pro kouzlení a karetní triky - rozdíly oproti standartním kartám se zde však přece jen najdou - tváře i dlaně obrázkových karet byly přepracovány tak, aby vypadaly moderněji.

Tyto karty byly navrženy pro uznávanou kouzelnici a karetní flourisherku Caroline Ravn, která se svými představeními i kouzelnickým stylem zíkává uznání po celém světě, a je jednou z mála žen, kterým se ve světě magie podařilo získat větší popularitu.

Karty najdete zde.

Bicycle Black

Zajímavá, zcela černo-bílá edice karet Bicycle určená všem milovníkům tmavého designu.

Karty najdete zde.

867