NÁŠ TIP: SKVĚLÁ PODLOŽKA POD KARTY!

Novinka: Poker Test 2.0 by Erik Casey

Skvělé kouzlo do kapsy, které se velmi dobře hodí jako upoutávač pozornosti - rychlý karetní trik na úvod vašeho kouzelnického představení.

Rychlý, jednoduchý a efektní - přesně takto by se dal charakterizovat Poker test 2.0.

Verze 2.0 přináší vylepšené gimmicky, které jsou vyrobeny v lepší kvalitě, než tomu bylo u verze předchozí.

Co je poker test 2.0?

Poker test 2.0 je rychlý, efektní karetní trik, který se dá dobře využít jako upoutávač pozornosti - předvedete něco rychlého, co každého zaujme hned na první pohled, a díky čemu vám vaše publikum a diváci začnou věnovat pozornost, a budou chtít vidět více.

Co dostanete v balení?

V balení dostanete speciálně upravené karty (gimmicky), které byly určitým způsobem upraveny tak, že díky nim toto kouzlo funguje téměř samo od sebe - na vás pak bude prakticky jen naučit se správně tento trik prezentovat.

Je třeba počítat s tím, že pro tento trik budete muset dodat několik svých vlastních kontrastních karet (dodávané gimmicky jsou červené, takže se nabízí např. modrá kontrastní barva, ale můžete použít jakékoliv karty velikosti Bicycle s finishem, které máte doma).

Dále pak dostanete výukové DVD, které má přes 40 minut - je tedy velmi podrobné, a naučíte se v něm vše, co ke správnému provedení tohoto triku budete potřebovat, bonusy navíc a další tipy.

Velká část DVD je věnována tomu, jak si vyrobit vlastní gimmicky, tedy si pro tento trik upravit vlastní karty - k této úpravě budete potřebovat několik věcí, které si budete muset zakoupit např. v hobby marketu, a budete pak schopni vyrobit si vlastní náhradní karty pro případ, že by se s dodávanými kartami něco stalo, nebo se používáním opotřebovaly.

Toto výukové DVD je v angličtině, je tedy třeba ovládat alespoň základy tohoto jazyka - pro zákazníky Magicworld.cz je nabízeno na vyžádání moje vlastní YouTube video, ve kterém vysvětluji základní provedení tohoto triku - moje video však nejde do hloubky, ani nepopisuje výrobu vlastních gimmicků - nelze jej tedy chápat jako náhradu výukového DVD, poskytuje pouze vysvětlení naprostého základu.

Pokud budete mít zájem o moje video, napište mail na info@magicworld.cz, ve kterém uvedete číslo objednávky. Po ověření převzetí zásilky vám bude zaslán odkaz na skryté YouTube video - odkaz vám zašlu co nejdříve, nejpozději pak do následujícího pracovního dne.

Jaká je obtížnost triku?

Toto kouzlo je velmi jednoduché - gimmicky jsou navrženy tak, aby udělaly většinu práce za vás.

Stejně, jako každý trik, i tento bude vyžadovat tréning, celkově vzato se však jedná o kouzlo pro začátečníky.

Pozorovací úhly & reset

Pozorovací úhly nejsou neprůstřelné, ale jsou velmi dobré - při předvedení je nutné si určité věci hlídat tak, aby nevypadaly "podezřele" - ty byste však měli hravě vychytat během tréningu.

Reset (opětovná příprava k dalšímu předvedení) je super jednoduchý a super rychlý.

Kouzlo je k zakoupení zde - na stránce produktu najdete i trailery a další ukázky triku.